Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci w Plusie na kartę
Łukasz Szewczyk
Kategoria: Telekomunikacja, 10 stycznia 2013, 0:03

Plus na kartę wprowadza do oferty promocję "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci", dzięki której można rozmawiać z wybraną osobą cały rok za darmo. W tym celu należy wybrać jej numer i doładować swoje konto.

Nowa promocja "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci" wchodzi w życie od 10 stycznia br. Aby skorzystać z usługi wystarczy wybrać numer osoby z dowolnej sieci komórkowej i doładować konto odpowiednią kwotą.

Promocja dostępna jest w taryfie Plus na Kartę i działa tylko przy aktywnym koncie, a jej aktywacja jest bezpłatna. Promocja "Rok darmowych rozmów z numerem z dowolnej sieci" wyklucza się z promocją "Rok Ważności Konta".
Komentarze (37)KodKomentarze 1 - 10 z 37

arletta (arletta_2011 AT o2.pl)
10:54
niestety, to tak nie działa,doładowałam za 50zł,a otrzymałam odp:wybrany kod nie istnieje. Dajcie spokój z ich promocjami!!! Żenada !!!!!!

helo (andrzejwajda AT wp.pl)
18:32
no tak przy czym rok darmowego nr w plusie nie wyklucza sie z rokiem waznosci w plusie bo wyklucza to jedynie rok rozmow darmowych ale tylko w sieciach poza plusem... ;) ?? :PP

Banana (Gdfdhw AT o2.pl)
8:57
Świetna sprawa będąc na stałe w plusie

Rafał
21:27
polecam

zona
8:26
wybralam sobie nr do meza, poniewaz z nim najwiecej rozmawiam, to bylo nawet ponad 2 godz dziennie.. i teraz place bardzo male rachunki:)

domi
21:43
uwaga!!! najpierw wprowadzcie sobie ten kod z telefonem do którego chcecie mieć darmowy numer a dopiero potem doładujcie!!!

Poti (potasik AT onet.pl)
12:10
Tak...jeah, też nic z tego nie rozumie , próbuje już tyle razy i nie mogę :D wciąż mi przychodzi , że usługa niedostępna , więc co ?kasa jest ..doładowanie jest, karta jest ..czego więc nie mam :P aaaa ! no nie mam "Rok Ważności Konta " to chyba dobrze co ?no i kasy już nie mam na te doładowania :) tyle mojego darmowego gadania ..starczy

melcia (aniula1993 AT tlen.pl)
20:16
A mam pytanie czy w tej usludzie idzie aktywowac jakis pakiet sms??;>Pilne

Lylu2 (maciek7211 AT o2.pl)
17:10
Czyli jak stracę te 50 zł po aktywacji to bee mógł dzwonić do tej osoby za darmo ?

agaaga
15:27
jak myslicie, czy jeśli doladuje telefon za 50zł to będę mogła ustawić sobie darmowy numer z plusa ? czy musze w tym przedziale 30-49?


Logowanie | Ustawienia | Strona główna
© 2004-2016 Priva.pl Sp. z o.o.