Salon Apple Center w Warszawie
Łukasz Szewczyk
Kategoria: Technologie, 12 lipca 2005, 16:58

W Galerii Mokotów został otwarty nowoczesny, zgodny ze światowymi standardami Apple - salon Apple Center. Salon w Galerii Mokotów jest największy z dotychczasowych, liczy ponad 100 m kw, przy czym powierzchnia sprzedaży to ok. 70 m kw.

Salon Mokotów Apple Center (MAC) mieści się na parterze Galerii Mokotów (ul. Wołoska 12, Warszawa), w sektorze D2, obok sklepów Peek & Cloppenburg
oraz Nautica.

W nowym salonie znajdzie się kompletna oferta firmy Apple - od iPodów i akcesoriów do nich, przez komputery przenośne iBook i PowerBook, eMaki, iMaki, aż po komputery Power Mac G5, monitory Apple Cinema Display, a także akcesoria i oprogramowanie takich firm jak: Griffin, Belkin, JBL, Harman Kardon, Kensington, Adobe, Quark i in.

- Wybór miejsca, Galerii Mokotów, podyktowany był przede wszystkim wysoką renomą tego centrum handlowego oraz chęcią prezentowania rozwiązań Apple klientom w warunkach jak najbardziej komfortowych, korespondujących z legendarnym komfortem użytkowania sprzętu Apple - twierdzi manager sklepu.

Otwarcie kolejnego salonu w Warszawie przez Apple IMC Poland wiąże się w pierwszym rzędzie ze znakomitym wzrostem sprzedaży produktów Apple, zwłaszcza z linii konsumenckiej - Maków mini, iMaków, iBooków, a przede wszystkim - z gwałtownym wzrostem sprzedaży najpopularniejszych na świecie, a i w Polsce odtwarzaczy mp3 produkcji Apple - iPodów.

Odpowiadając na te trendy i na stały wzrost zapotrzebowania zwłaszcza na rynku warszawskim (gdzie praktycznie wzrost sprzedaży iPodów w tym roku wynosi już ok. 700 proc. w porównaniu do całego roku ubiegłego), firma postanowiła uruchomić kolejny salon. W przeciągu 2 miesięcy podpisano stosowne umowy z Galerią Mokotów, przejmując działający sklep z konfekcją damską i tworząc w tym czasie w tym miejscu nowoczesny, zgodny ze światowymi standardami Apple salon Apple Center.

Źródło: Apple
Komentarze (0)Kod
Logowanie | Ustawienia | Strona główna
© 2004-2016 Priva.pl Sp. z o.o.