Odnowiony Młody Technik: Darmowe e-wydanie. Jak zrobić świąteczną choinkę? (wideo)
Łukasz Szewczyk
Kategoria: Media, 15 listopada 2012, 21:39

Okazujący się od 80 lat miesięcznik Młody Technik ukazał się w nowej, ulepszonej formie. Dodatkowo z okazji świąt wydawca przygotował darmowe e-wydanie pisma z niespodzianką - świąteczną choinką.

Miesięcznik Młody Technik po 80 latach został gruntownie odnowiony (nowa struktura rubryk, makieta, layout i rebranding tytułu) i nabrał wielkiego wigoru. Tytuł, świetnie znany starszemu pokoleniu czytelników i prenumerowany niemal przez wszystkie szkoły, walczy o masową rozpoznawalność na rynku prasowym.

W zawiązku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia wydawca przygotował unikalną akcję promocyjną - rozdaje za darmo e-wydania grudniowego numeru magazynu wraz z zestawem elementów do samodzielnego montażu pocztówki przedstawiającej choinkę ze świecącymi lampkami (diody LED).

Montaż choinki bez użycia lutownicy można obejrzeć poniżej:


A prezent świąteczny w postaci e-wydania Młodego Technika z zestawem elementów do montażu świecącej choinki można pobrać ze strony UlubionyKiosk.pl. W grudniowym numerze magazynu można przeczytać m.in. wywiad o komputerach kwantowych z laureatem tegorocznej nagrody Nobla z fizyki, D. J. Winelandem udzielony ekskluzywnie Czytelnikom Młodego Technika.

Źródło: AVT Korporacja
Komentarze (3)KodKomentarze 1 - 3 z 3

Klemens
14:37
A teraz, po odnowieniu - wyrównał do kolorowych g....:(

realmarcin (realmarcin AT op.pl)
13:28
Czytało się na lekcjach techniki w podstawówce ;)

pavv (pavv AT wp.pl)
9:16
To był prawdziwy miesięcznik techniczny, a nie kolorowe gówna które teraz się ukazują.


Logowanie | Ustawienia | Strona główna
© 2004-2016 Priva.pl Sp. z o.o.