Wokalne "Bitwy" w IV edycji "The Voice of Poland"
Łukasz Szewczyk
Kategoria: Media, 3 kwietnia 2014, 10:01

Rozpoczyna się emocjonujący etap czwartej edycji programu "The Voice of Poland" do TVP2. Do walki o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce stanie 48. wokalistów wyłonionych w trakcie "Przesłuchań w ciemno". Wokalne Bitwy - po raz pierwszy - stoczą także sami Trenerzy

Już w sobotni wieczór widzowie Dwójki obejrzą kolejny etap programu "The Voice of Poland" - "Bitwy". W każdym odcinku zobaczymy 8 duetów, które walczyć będą o dalszy udział w programie. W trakcie "Bitew" każdy Trener oceni wytypowane przez siebie pary uczestników, którzy zmierzą się ze sobą śpiewając na ringu. Do opiekuna należeć będzie również trudna decyzja, który z podopiecznych będzie miał szansę na walkę o tytuł Najlepszego Głosu u Polsce. Uczestnik, który odpadnie może jednak zostać "skradziony" i przejść do drużyny innego Trenera. W tej edycji programu, podobnie jak w poprzedniej, Justyna Steczkowska, Maria Sadowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron mogą ukraść do swoich drużyn maksymalnie po dwóch wykonawców.

Jednak w trakcie "Bitew" pojedynkują się nie tylko uczestnicy. Każde spotkanie na ringu rozpocznie się bitwą Trenerów. W pierwszym odcinku bitew wystąpią Maria Sadowska i Justyna Steczkowska. Panie wykonają piosenkę Urszuli Dudziak "Papaya". Premiera "Bitew" już w sobotę, 5 kwietnia, na TVP2 o godzinie 20.05.

Składy poszczególnych drużyn tworzą następujący zwycięzcy "przesłuchań w ciemno":
Justyna Steczkowska - Aleksandra Zachariasz, Artur Kryvych, Kacper Leśniewski, Katarzyna Sawczuk, Milena Kołodziejczyk, Sławomir Ramian, Gabriela Panasiuk, Karolina Rumaczyk, Maya Gawłowska, Paulina Kopeć, Dawid Litwiński i Sylwester Ruszkowski.
Maria Sadowska - Juan Carlos Cano Montanez, Karolina Sumowska, Katarzyna Kołodziejczyk, Krzysztof Krysiński, Marta Dryll, Sandra Mika, Dorota Kuziela, Paulina Szojer, Angelika Kot, Michał Rudaś, Paulina Lulek, Małgorzata Priebe.
Marek Piekarczyk - Dominika Kobiałka, Jerzy Sykut, Justyna Kunysz, Marcin Nawrocki, Michał Karpacki, Jakub Siedlak, Igor Marinow, Monika Pilarczyk, Damian Bartosiewicz, Piotr Kowalczyk, Michał Kluska, Elżbieta Nagel.
Baron i Thomson - Kamil Bijoś, Klaudia Baca, Michał Chmielewski, Monika Kret, Paulina Romaniuk, Wojciech Baranowski, Anna Lenart, Joanna Pszczoła, Mateusz Włodarczyk, Klaudia Trzepizur, Aleksandra Węglewicz, Michał Szyc.
Komentarze (1)KodKomentarze 1 - 1 z 1

Czar
17:21
Kasia Sawczuk wygra! :)


Logowanie | Ustawienia | Strona główna
© 2004-2016 Priva.pl Sp. z o.o.