KSW 26 w PPV Cyfrowego Polsatu i Ipla. Dostęp za 40 zł
Łukasz Szewczyk
Kategoria: Media, 14 marca 2014, 15:17

Marcowa gala KSW26, w której udział wezmą m.im. Michał Materla i Marcin Różalski, będzie kolejną transmisją telewizyjną Cyfrowego Polsatu oraz internetowej platformy Ipla.TV pokazywaną w płatnym systemie PPV ("pay-per-view"). Koszt transmisji - 40 zł.

Podczas 26 Gali KSW, która odbędzie się 22 marca 2014 roku zawodnicy stoczą w stolicy 8 walk. Oprócz najważniejszego starcia wieczoru, w którym Michał Materla będzie bronił pasa Międzynarodowego Mistrza Federacji KSW w walce z Jayem Silvą, widzowie obejrzą emocjonujące pojedynki: Karola Bedorfa, Marcin Różalski vs Nandor Guelmino, Anzor Azhiev vs Artur Sowiński, Goran Reljic vs Karol Celiński, Arbi Shamaev vs Helson Henriques oraz Michał Andryszak vs Paul Słowiński. W pojedynku kobiet zmierzą się po raz pierwszy: pięciokrotna mistrzyni świata w fitness Kamila Porczyk i niepokonana na zawodowych ringach - Iryna Shaparenko.

KSW 26 w Cyfrowym Polsacie
Dostęp do gali mogą zamówić w usłudze PPV abonenci Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Przekaz z hali na Torwarze będzie nadawany w dwóch formatach - standardowym (SD) na kanale 146 oraz w wysokiej rozdzielczości (HD) na pozycji 147 w dekoderach satelitarnych. Dostęp, również w jakości HD, kosztuje 40 zł

Zamówienia przyjmowane będą aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.00 w dniu odbywania się gali, czyli 22 marca.

KSW 26 w Ipla.TV
KSW 26 w PPV na żywo będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA - w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV (Samsung, LG) oraz urządzenia mobilne z systemem Android. Przekaz będzie dostępny dla użytkowników z terytorium Polski, a dostęp do wydarzenia, zarówno w jakości SD, jak i HD kosztuje 40 zł.

Przypomnijmy, że gala KSW26 w płatnym systemie PPV dostępna będzie także dla abonentów telewizji cyfrowej UPC Polska (więcej o tym TUTAJ), telewizji cyfrowej Multimedia Polska (więcej o tym TUTAJ) oraz w sieci Netia (więcej o tym TUTAJ).
Komentarze (43)KodKomentarze 1 - 10 z 43

ksw26 (malzi4 AT o2.pl)
15:51
ksw26live-hd.esy.es - Transmisja dzisiejszego wydarzenia w jakości 720p bez zacięć!

Tratatata
9:42
A co z iOS ? Bo jadę w Polskę i nie wiem czy na ipadzie w aplikacji ipla uda mi sie to obejrzeć.

Salwator
10:30
Ludzie! Przecie nikt nikogo do kupna i oglądania gali KSW w CP nie zmusza. Ktoś chce, kupuje i cieszy się galą. Nie, to nie. Są tacy, którzy są z możliwości dostępu do tej transmisji zadowoleni i kultura wymagałaby, by tego nie bojkotować.

Janusz3 (lasyzy AT wp.pl)
23:32
nie jest to najlepszy sposób pokazywania mma (bo jednak trzeba się trochę wykosztować, choć zawsze to można zrobić w kilka osób), ale tu pretensje raczej nie do cp. Jest wybór, żeby nie robili w ogóle transmisji, więc wolę co nieco dopłacić, a wszystko bez reklam zobaczyć. Wejściówka na halę to dopiero kosztuje :)

Ofello
19:40
Ja płacę i nie żałuję. Gale KSW i MMA są wyjątkowo drogie jako organizacja więc polsat chce trochę pieniędzy odzyskać, bo z jakiej strony miałby wszystko dawać za darmo.

07phillip
19:13
Żenua że nie oferują tego w NC+

Imoen
16:35
Oczywiście ta sama gadka która sie pojawia przed kazda gala... Prawda jest taka ze masa ludzi wykupi sobie to ppv i bedzie fajnie ie bawic przed telewizorem. A wam tylko gadanie zostanie na forum. Nie chcecie placic? to nie... w czym problem?

Edward Kowalski
10:47
Z mojej strony mogę polecić stronę http://PPV-Stream.com/ Będę oglądał już 2 rok za darmo transmisję właśnie na tej stronie :) Jakość HD jak i 240p dla tych z słabym łączem. Polecam :)

Edward Kowalski
10:47
Z mojej strony mogę polecić stronę http://PPV-Stream.com/ Będę oglądał już 2 rok za darmo transmisję właśnie na tej stronie :) Jakość HD jak i 240p dla tych z słabym łączem. Polecam :)
http://PPV-Stream.com/

Adamalpa99 (adamalpa99 AT gmail.com)
23:19
Zapraszam na transmisję w HD dla każdego :) ksw26nazywo.blogspot.com albo tutaj skraca.cz/KSW26


Logowanie | Ustawienia | Strona główna
© 2004-2016 Priva.pl Sp. z o.o.