Hubert Urbański poprowadzi nową loterię RMF FM
Łukasz Szewczyk
Kategoria: Media, 1 marca 2014, 1:03

W poniedziałek (3 marca 2014 roku) rusza nowa Loteria RMF FM. Można będzie w niej wygrać nawet 400 tys. złotych. Loteria pojawiać się będzie na antenie RMF FM od poniedziałku do soboty.

Finał Loterii w programie "Trafiona 10-tka" poprowadzi - od poniedziałku do soboty - Hubert Urbański. Każdy z finalistów będzie musiał zdecydować, czy wybrać zawartość jednego z dziesięciu sejfów , czy też odsprzedać jego zawartość Hubertowi Urbańskiemu za zaproponowana przez niego kwotę.
Komentarze (19)KodKomentarze 1 - 10 z 19

mqy1 (mqy1 AT wp.pl)
14:34
Denerwuje mnie już już ta loteria bo gram od zawsze i ciszaaaaaaaaaaaa. A Hubert Urbański to już w ogóle pomyłka i powinien sie wziąć za jakąś robotę pożyteczną dla wszystkich a nie głupka rżnąć w radiu.Kasę wyłudxzają ode mnie już kilka lat i nic sucho i nikt nie oddzwania nawet żeby podziękować za udział jak kiedyś.

mareo
23:26
Żadna nowa loteria tylko odgrzany kotlet,jedyne zmiany to takie że jest 10 sejfów a nie 13 i prowadzi to Urbanski

jędrek
15:20
ten urbański to jest nudny jak flaki z olejem, takie małe dziecko, któremu wiaderko i grabki z piaskownicy zabrali.

gosc18 (strefa398 AT onet.pl)
11:31
O co wam ludziska chodzi??? Przecież RMF FM to najlepsza muzyka pod słońcem

Opoczno (rafall AT tlen.pl)
9:20
Nie znam człowieka w Polsce kto by wygrał 400 tys to jest kit. A znam jednego kierowce zawodowego jak mi pokazał ile przez 2 lata wysłał smsów do RMF FM prawie za 20 tys zł nieźle i dlatego mam w playu zablokowane na wysyłanie jakichkolwiek smsów premium w całej rodzinie nikt nie wyśle choć już próbowali. Pozdro

jam80
13:06
Zygać się juz chce od tego naciągania na smsy premium!!!

Młody, wykształcony (redaktion AT rmf24.de)
23:29
RMF - Radio Musik und Fakten.

Najlepsza muzyka pod słońcem!
Wyślij swoje imię pod numer SMS 7252, a wieczorem nie zapomnij o codziennej dawce Urofuraginum na zakażenie dróg moczowych.

kek
15:32
wysyłajcie więcej sms-ów, pompujcie kieszenie tym złodziejom, zamiast samemu sobie odłożyć trochę gotówki i na coś wydać. to samo dotyczy totolotka, różnych zdrapek, parabanków i reszty oszustw i kantów. Ludzie, obudźcie się.

Zlote przeboje
14:01
Hehe dawno przestalem sluchac tego dziadostwa

niko
11:50
NO BO TE ICH NIBY KONKURSY TAKIE SĄ ŻEBY TYLKO KASE WYŁUŻIĆ!!!!!!!!!!!
A TERAZ JESZCZE TEGO DEBILA Hubera Urbańskiego MAJĄ ZATRUDNIĆ NIBY PO CO I NA CO? ZA MAŁO KASY IM WPŁYWA I CHCĄ TYM huberciną WIĘCEJ SMSÓW OD LUDZI WYŁUDZIĆ????????????????????????


Logowanie | Ustawienia | Strona główna
© 2004-2016 Priva.pl Sp. z o.o.