"Upadek" i "Banshee II" - nowe seriale lutego w Cinemax
Łukasz Szewczyk
Kategoria: Media, 10 stycznia 2014, 17:16

Realistyczny serial "Upadek", łączący elementy psychologicznego thrillera z wątkami obyczajowymi, w lutym zadebiutuje w Polsce na antenie kanału Cinemax. Stacja rozpocznie również emisję serialu "Banshee II".

W lutym 2014 roku kanał Cinemax pokaże rewelacyjny serial "Upadek" z Gillian Anderson w roli ambitnej pani inspektor, która nie zawaha się przed niczym, żeby schwytać seryjnego mordercę.

Północna Irlandia. Stella Gibson (Gillian Anderson) jest ambitną i inteligentną policjantką, która bez reszty poświęca się swojej pracy. Kobieta zostaje wysłana przez londyńską placówkę do Belfastu. Jej zadaniem jest schwytanie okrutnego seryjnego mordercy (Jamie Dornan), który z zimną krwią wybiera sobie coraz to nowe ofiary.

Emisja serialu "Upadek" w piątki o godzinie 23.00 (od 14 lutego 2014) na antenie Cinemax

Także w lutym kanał Cinemax rozpocznie emisję serialu "Banshee II", drugiego sezonu serialu kryminalnego, opowiadającego o byłym więźniu, który przybiera nową tożsamość. Lucas Hood (Antony Starr), który w wyniku oszustwa zostaje szeryfem sennego miasteczka w okolicy zamieszkałej przez amiszów, kontynuuje swoją przestępczą działalność i walczy z demonami przeszłości. Jednocześnie po piętach drepcze mu bezwzględny gangster, którego zdradził przed laty. W coraz trudniejszej sytuacji jest też Carrie (Ivana Milicevic) - opuszczona przez najbliższych musi zdecydować, czy ważniejsza jest dla niej rodzina, czy relacja z Lucasem.

Emisja serialu "Banshee II" w soboty o godzinie 22.00 (od 8 lutego 2014) na antenie Cinemax
Komentarze (5)KodKomentarze 1 - 5 z 5

atriz
9:21
"The Fall" to rzeczywiście świetny serial. http://wp.me/p2PaAL-mG I Gillian Anderson rewelacyjna.

Mentoris
12:15
A kiedy Banschee II będzie w HBO GO?

sam_On
6:54
koleś kuźwa do nauki języka polskiego zapier.... Post - masakra!!!

Andrzej Pytka
23:35
super serial niemoge się jusz doczekać

ktokolwiek1234567 (jacekturysta AT gazeta.pl)
17:30
Super serial Banshee. Specjalnie dla tego serialu zamówiłem CINEMAX. Na HBO zobaczymy go pewnie dopiero w lipcu lub sierpniu.


Logowanie | Ustawienia | Strona główna
© 2004-2016 Priva.pl Sp. z o.o.