Polsat Romans w UPC Polska
Łukasz Szewczyk
Kategoria: Media, 19 grudnia 2013, 8:31

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, powiększył swoją telewizyjną ofertę o nowy kanał stworzony z myślą o kobietach - Polsat Romans.

Od czwartku (19 grudnia 2013 roku) w telewizji cyfrowej UPC Polska dostępny jest nowy kanał telewizyjny Polsat Romans. Stację w dekoderach UPC można oglądać na pozycji numer 498, natomiast w dekoderach byłem sieci Aster na pozycji numer 222.

Polsat Romans dostępny będzie dla klientów pakietu Max Extra HD, a dodatkowo w ramach promocji kanał przez najbliższe miesiące będą mogli oglądać klienci pakietu Select Extra HD. Ponadto, od 2 stycznia 2014 Polsat Romans pojawi się także w Pakiecie Start zastępując promocyjny kanał Kino Polska.


Przypomnijmy, że Polsat Romans to kanał serialowo-filmowy, stworzony z myślą o kobietach. W ofercie filmowej codziennie o godzinie 21:00 prezentowane są najpiękniejsze historie kina światowego od klasyki przez komedie romantyczne, dramaty po najnowsze premiery. W ofercie oprócz filmów znajdą się głównie znane i lubiane seriale polskie oraz zagraniczne. W Polsat Romans zobaczymy m.in. "Szpilki na Giewoncie", "Przyjaciółki", "Hotel 52", "Tylko miłość", a także najnowsze seriale, które swoje premiery będą miały już we wrześniu na antenie głównego Polsatu, czyli "2XL" oraz "To nie koniec świata".
Komentarze (27)KodKomentarze 1 - 10 z 27

rxrx
15:42
A ja się cieszę z dodania tego kanału! I co mi zrobicie?

LEMON (asr AT onet.pl)
15:33
TAKIE SZMATLAWCE POWINNY BYC LIKWIDOWANE,,A NIE DODAWANE DO OFERTY,,,MANGO,POLONIA 1 I INNE CIULSTWA WYPIERDOLIC SZKODA PRADU NA TEN BADZIEW--------------UPC POWINNO SE DOLICZYC ZA TEN SZAJS CONAJMNIEJ 10 ZETA DO ABONAMENTU TO BEDZIE KASA DLA PREZESA TEGO CYRKU ZWANYM UPC

bubil (daniel.mach AT poczta.onet.pl)
14:12
Ten cały UPC to tylko syf i nic więcej, bo rzucają takie kanały że to co w Polsacie, to zaś leci w Polsacie Romans i tak w kółko a to samo, i nie wiem czy my tak też chodzimy w koło, bo nic lepszych kanałów UPC nie daje, tylko syfy i tyle, N-Sport miał być i cisza, no daremni są.

Iiii (daro275 AT wp.pl)
14:02
widz11 mamy

widz11
13:45
A Stars tv macie upc ?

Iiii (daro275 AT wp.pl)
13:12
DOKŁADNIE
A GDZIE MGM HD
Viasat Polsatu
Power TV
N sport ???????????????????????
na tym sheetcie będa same powtórki POLSzmaty
tak jak na cyfrowej ATM, TV6 żenua !!!!!!!!!!!!!!!

DOmalkoltentów
13:08
UPC to najlepiej zmixowana oferta CP i NC+ na rynku!!! A nSportu nie chcę bo wolę pakiet C+ za 25 PLN niż za 60 ale z nSportem ....

qwerty (vygyft AT wp.pl)
13:02
Jak mnie wnerwiacie już tym nsportem jak chcecie nsport to przejdźcie do nc+ lub innej kablówki a nie ciągle pier*olicie o tym samym

jamłasica (jaja AT o2.pl)
11:51
[cytat Arr]


No i oczywiście można nieźle zarobić na półgodzinnych blokach reklamowych

rudzik555 (Kamil AT rtv.pl)
11:51
po chuj pisze promocja ??


Logowanie | Ustawienia | Strona główna
© 2004-2016 Priva.pl Sp. z o.o.