Nowe odcinki przygodowego serialu "Jeźdźcy smoków" w Cartoon Network
Łukasz Szewczyk
Kategoria: Media, 29 lipca 2013, 7:52

Szkolenia niesfornych smoków ciąg dalszy! Od 15 sierpnia w każdy czwartek w Cartoon Network wyemituje nowe odcinki pierwszego sezonu "Jeźdźców smoków". Animowany serial przygodowy to kontynuacja kinowego przeboju wytwórni DreamWorks "Jak wytresować smoka".

Jeźdźcy smoków
Serial "Jeźdźcy smoków" (od 15 sierpnia) opowiada o chłopaku imieniem Czkawka, jego przyjacielu, smoku - Szczerbatku oraz grupie młodych trenerów smoków, którzy próbują zintegrować dzikie bestie z mieszkańcami wyspy Berk. Wspaniała historia, w której przygoda przeplata się z humorem przybliża młodym widzom tajniki tresury nieokiełznanych, skrzydlatych stworów w Smoczej Akademii.

Dzięki Czkawce i jego talentowi do rozpoznawania smoczych humorów, Berk znowu stało się spokojną osadą. No prawie. Smoki, to ciągle smoki, nadal są nieprzewidywalne i często reagują w nieoczekiwany sposób na mieszkańców wioski. Mimo wysiłków Czkawki, Astrid, Śledzika, Sączysmarka, Mieczyka i Szpadki, niektórzy nadal nie wierzą, że ziejące ogniem zwierzątka domowe to dobry pomysł. W szczególności wieczny malkontent Pleśniak, który głośno mówi, że integracja smoków z ludźmi się nie uda i buntuje społeczność przeciwko młodym trenerom i ich pupilom.

Pośrodku tego zamieszania znajduje się ojciec Czkawki - Stoik Ważki, który jest wodzem plemienia. Stoik jest rozdarty między żądaniami starszyzny, która obawia się smoków, a własnym synem, który wprowadza je do życia społeczności. W głębi serca wierzy jednak, że Czkawce uda się okiełznać smoczy temperament. Dzięki treningom i przygodom, jakie młodzi wikingowie przeżywają ze swoimi smokami ich więź się zacieśnia, a w miarę poznawania smoczych charakterów, trenerzy odkrywają też ich nowe, nieznane dotąd umiejętności.
Komentarze (0)Kod
Logowanie | Ustawienia | Strona główna
© 2004-2016 Priva.pl Sp. z o.o.