Nowy serial "Dzieciaki" jesienią w TTV
Łukasz Szewczyk
Kategoria: Media, 29 lipca 2013, 0:23

Telewizja TTV szykuje kolejną niespodziankę dla swoich widzów. W jesiennej ramówce stacji ma znaleźć się nowy, autorski serial dla młodych - "Dzieciaki".

Serial "Dzieciaki" ukazuje nastoletnich bohaterów zmagających się z trudnymi realiami życia na Górnym Śląsku. Produkcja opowiada o pracy fikcyjnej fundacji "O to tu chodzi" prowadzonej przez Piotra Majora, która pomaga dzieciom znaleźć właściwą drogę poprzez pokazanie i umożliwienie realizacji pasji i rozwój wewnętrzny. Serial ma ukazywać problemy dzieci w wieku od 12 do 17 lat widziane z ich perspektywy.

W serialu realizowanym eksperymentalnie w technice filmowej (paradokument realizowany jedną pełno klatkową kamerą) wystąpią również postaci autentyczne identyfikujące się lub mające bezpośredni związek z tematem. Swój udział w serialu, jako goście specjalni potwierdzili już Rahim. Kamil Kosowski oraz Rafał Kryla "Tito". Przesłaniem i najważniejszym celem serialu jest pokazywanie młodym ludziom, że zawsze istnieje metoda na wyjście z zaklętego kręgu niemożności. Ważnym elementem każdego odcinka będzie muzyka
Komentarze (0)Kod
Logowanie | Ustawienia | Strona główna
© 2004-2016 Priva.pl Sp. z o.o.