Nowy dekoder HD Motoroli od Vectry (foto)
Łukasz Szewczyk
Kategoria: Media, 13 czerwca 2013, 11:20

Do grona dekoderów oferowanych przez telewizję kablową Vectra dołączyło nowe urządzenie wyprodukowane przez amerykańską firmę Motorola na specjalne zamówienie operatora.

Dotychczas Vectra oferowała dekodery HD firmy ADB. Urządzenia te charakteryzują się dużą liczbą funkcji oraz nowoczesnym i rozbudowanym interface'm użytkownika. Nowy dekoder HD HMC3021 Motorola jest kilkukrotnie mniejszy i ma prostsze, mniej rozbudowane menu. Jednocześnie zawiera komponenty sprzętowe umożliwiające wprowadzanie różnych dodatkowych funkcjonalności, które będą przez Vectrę sukcesywnie rozwijane w przyszłości, np. VoD.

HD HMC3021
Nowym urządzeniem Vectra wychodzi naprzeciw rosnącej liczbie osób, które wymieniają stare odbiorniki TV oczekując wysokiej jakości obrazu telewizyjnego, także w jakości HD. Vectra nie planuje akcji wymiany dekoderów dla swoich obecnych abonentów. Wymiana dekodera na nowy model może się odbyć jednak na prośbę obecnego abonenta, ale w takim przypadku będą pobierane opłaty zgodnie z cennikiem lub regulaminem promocji, z której skorzysta abonent.

Nie zmienia się miesięczna opłata za dzierżawę dekodera. Dostęp do pakietów programowych telewizji cyfrowej Vectry w technologii HD pozostaje bez zmian i wynosi 15 zł miesięcznie.
Komentarze (26)KodKomentarze 1 - 10 z 26

około (hhh AT o2.pl)
15:08
Najgorszy szajs jaki miałem do TV to właśnie to

brrro (adam41 AT vp.pl)
7:44
jak podlaczyc do tego szmelcu kino domowe ?

nghhj (mi AT wp.pl)
14:43
MOTOROLA to skandal ludzie to jawme oszustwo,oddałem tez złom.

użytkownik Vectry
6:36
Kiedy moduły CI ??????

Kostek (witoldpat AT wp.pl)
11:03
Nie znam się na tych wszystkich drobiazgach, które poruszacie, ale mojemu koledze zainstalowali ten właśnie dekoder i okazuje się, że może oglądać jedynie programy cyfrowe, bo do analogowych brak dostępu. Jeżeli więc padnie cyfrówka, co bardzo często się zdarza (mam, więc wiem coś na ten temat), to kumpel zostaje bez telewizji. Nagrywanie też w nim nie działa. Jednym słowem - bubel?
Czy wie ktoś, czy da się coś zrobić, by uzyskać z tego dekodera także programy analogowe? Wykluczam oczywiście przepinanie kabla za każdym razem.

uRZytkownik (xx AT vp.pl)
15:24
@Armageddon:
jesteś normalny? żaden użytkownik tego dekodera nie powie, ze to normalne urządzenie. dlaczego się wypowiadasz, jak nie widziałeś go na zywo i nie trzymałeś pilota od niego? poczytaj facebook'a vectry i zobacz, jak ludzie są zadowoleni z tego dekoderka. sprzęt ADB to przy tej motorolce marzenie każdego abonenta...
brak możliwości sortowania kanałów, dioda standby przeszkadza w dzień (wstaw sobie ten dekoder i włącz go w nocy - powodzenia), momentami durne menu, brak płynnego przejścia dl ulubionych list, które i tak są bez sensu, bo nie pookładasz kanałów, jak się tobie podoba. minusów jest dużo, poczytaj!
Vectra dała więcej... syfu!

Herb (endru62 AT gmail.com)
10:50
Witam.
Mam ten dekoder,dałem się nabić w butelkę..dlaczego ?
Zadzwonili do mnie z atrakcyjną ofertą.Nie powqiem oferta TAK.
Otóż meni jest do niczego.By przejrzeć propozycje programową musisz wchodzić indywidualnie do każdego kanalu.Nie masz oferty wg. godzin tylko ..kanał.Nie łapie od razu tekstu,traci GO,szuka kanałów
Poprzedni (srebrny) nie pamiętam nazwy/bez HD/ miał meni świetne.Podobne do tego co ma NC+
Nie jestem zadowolony.W biurze powiedziano iż będą aktualizacje,ale jakie i kiedy.

MASAKRA

Toribbo
13:58
Mam Motorola HMC3021 z Vectry - od momentu załączenia dekodera upływa prawie 2 minuty do jego działania czyli wyświetlenia obrazu TV. Montażysta twierdzi, ze to normalne!

BAH
12:27
Brak Euro !

rozczarowana
17:10
Dekodery te zostały na pewno wyprodukowane jak najniższym kosztem i o to głównie Vectrze chodziło..Jestem rozczarowana.Załuję ze wymieniłam poprzedni SD na ten.Jeżeli ktoś uważa, że im mniej funkcji tym lepiej to ten dekoder jest w sam raz dla niego


Logowanie | Ustawienia | Strona główna
© 2004-2016 Priva.pl Sp. z o.o.