Marta Wierzbicka w Playboyu. Także w wersji cyfrowej (foto)
Łukasz Szewczyk
Kategoria: Media, 29 kwietnia 2013, 11:03

We wtorek (30 kwietnia 2013 roku) w kioskach ukaże się nowy, majowy numer męskiego miesięcznika Playboy z aktorką Martą Wierzbicką. Pismo dostępne będzie w wersji papierowej oraz cyfrowej.

Bohaterką majowego numeru miesięcznika Playboy będzie Marta Wierzbicka gwiazda serialu "Na Wspólnej", która - jak przekonuje - już nie chce zmniejszać piersi.


Dodatkowo w numerze także wywiad z Bogusławem Wołoszańskim o sensacjach XX i XXI wieku. Ponadto fenomen Moniki Belluci; golf w cieniu bomb - reportaż z Korei Północnej; jak stracić fortunę w wielkim stylu? Nicolas Cage wie to najlepiej oraz dodatek specjalny o modzie i stylu "Kreator".

Nowe wydanie Playboya w kioskach i wersji cyfrowej na tablety w sprzedaży dostępne będzie od 30 kwietnia 2013 w łącznym nakładzie 75 000 egz.. Cena pisma - 10,99 zł.

Numer będzie wsparty kampanią w: prasie (Party, Auto Świat, Komputer Świat, Przegląd Sportowy, CKM), radiu (Chilli Zet, Eska Rock, RMF Maxx) oraz internecie (milion kobiet.pl, kozaczek.pl, zeberka.pl, ckm.pl).
Komentarze (19)KodKomentarze 1 - 10 z 19

hank (micopl AT tlen.pl)
9:53
nie ma żadnej wersji cyfrowej magazynu. udostępnili tylko fotki z sesji dla internetowego magazynu afterparty i to wszystko. po co ta ściema z wersją cyfrową to nie wiem.

jakQkik
9:22
Tej wersji cyfrowej to też w kiosku trzeba szukać ;) ???

widz (kk AT kk.pl)
16:05
Bardzo dobrze rozegrane PRowo! Sprawa sesji była już ustalona parę miesięcy temu i pomyślano jak podbić sprzedaż gazety!! Dziewczyna daje wywiad gdzie narzeka na piersi... robi się o niej głośniej bo cycki się sprzedają! Po miesiącu już jest naga w Playboyu! Brawo :)

hank (micopl AT tlen.pl)
22:37
Jak zadałem pytanie na oficjalnej stronie Playboya gdzie mogę kupić wersję cyfrową to administracja usunęła mój komentarz. Ładne podejście do klienta. Żal.

hehehe
10:12
[cytat apoloniusz świderek]

ogladaliscie maraton filmowy w kinie na powietrzu w parku i bylo tam jeszcze z wami 50tys innych osob. mow cala prawde, a nie tylko czesc.

alik666
9:07
Do 4sfrustrowany biedny i niestety uczciwy obywatel..
Rany boskie, z taką popieprzoną psychiką to najlepiej się powiesić.

Mati8118 (makeek AT gmail.com)
20:33
ht tp://clixtk.com/dTa Znałazłem linka z wszystkimi fotami Marty w Playboy'u, także tymi niepublikowanymi. Muszę przyznać, że niezłe z niej ciacho.. i ten biust <3

BOBAS
20:21
na gwiazde to mi nie wyglada ale na wspolnej ogladam

Mati8118 (makeek AT gmail.com)
20:06
Znałazłem linka z wszystkimi fotami Marty w Playboy'u. Muszę przyznać, że niezłe z niej ciacho.. i ten biust <3 Tutaj link jak jeszcze ktoś nie widział: ht tp://clixtk.com/dTa

dzi
19:25
a kiedy wystapi w Hustler, Redlight albo Daring TV?


Logowanie | Ustawienia | Strona główna
© 2004-2016 Priva.pl Sp. z o.o.