Kropka TV wydała książkę kucharską
Łukasz Szewczyk
Kategoria: Media, 21 kwietnia 2013, 22:54

W poniedziałek (22 kwietnia 2013 roku) w sieci sklepów Biedronka pojawi się drugi tom "Książki kucharskiej" z przepisami czytelników telewizyjnego magazynu Kropka TV.

Książka liczy 264 strony i podzielona jest na 14 działów, od lekkich sałatek, przez zupy, makarony, dania z drobiu po ciasta i babeczki oraz desery czekoladowe. Każdy dział zawiera praktyczne porady kulinarne, propozycje przepisów redakcji oraz najważniejszą część książki - przepisy czytelników, które były publikowane w "Kuchni i kropce!", stałym dodatku kulinarnym tygodnika Kropka TV. W książce znalazło się ponad 210 oryginalnych i sprawdzonych przepisów oraz zdjęć przesłanych do redakcji.

To już kolejna książka kucharska z przepisami czytelników Kropki TV. Pierwsza, zatytułowana "Najlepsze z najlepszych", ukazała się w grudniu ubiegłego roku. Książkę opracowała graficznie agencja P&P, oprócz przepisów znajduje się w niej szeroka komunikacja produktów sieci sklepów Biedronka. Wprowadzenie książki do sprzedaży wsparte będzie kampanią reklamową w sklepach.

Cena II tomu "Książki kucharskiej" to zaledwie 14,99 zł.
Komentarze (2)KodKomentarze 1 - 2 z 2

edyta (sresund AT gmail.com)
14:19
książka może i fajna, ale jak dla mnie przepisy na ciasta są źle napisane, w niektórych nie można się połapać o co autorce tego przepisu chodzi. Upiekłam 2 ciasta z tej książki i żaden nie wyszedł. Gdybym miała jeszcze raz ją kupić to na pewno bym tego nie zrobiła. Pozdrawiam

czesia (pocztaczesi AT gmail.com)
22:28
Witam.Gdzie można nabyć I cz książki kucharskiej Kropki TV Pozdrawiam.II część wspaniała


Logowanie | Ustawienia | Strona główna
© 2004-2016 Priva.pl Sp. z o.o.