Więcej programów Kosmica TV na żywo
Łukasz Szewczyk
Kategoria: Media, 4 lutego 2013, 15:11

Dobra informacja dla fanów programów ezoterycznych. W lutym 2013 roku Kosmica TV zwiększa ilość programów na żywo emitowanych na antenie Mango24.

Od lutego 2013 roku pojawiły się dodatkowe godziny z programami Kosmica TV na żywo. Poza wieczornym pasmem rozpoczynającym się o 20:00 a kończącym o 23:30, na kanale Mango24, w lutym startuje pasmo popołudniowe od godziny 15:00 do 16:00.

Konsekwentnie i zgodnie z planem zwiększamy liczbę godzin produkcji na żywo na istniejących, sprawdzonych oknach telewizyjnych. Cały czas też rozmawiamy z kolejnymi kanałami które spełniają nasze wymagania. Wkrótce pojawimy się na nowych kanałach wyjaśnia Marcin Kowalik, Business Development Manager z Adviqo Polska sp. z o.o. (nadawca Kosmica TV)


Podczas programów Kosmica TV doświadczeni i sprawdzeni doradcy udzielają porad życiowych dzwoniącym telewidzom. Ta interaktywna formuła programu sprawdza się już od wielu lat i ma wielu stałych widzów i fanów. Wśród doradców dostępnych na antenie są między innymi Wróżbita David, Dorota Haładyn, Berta, Beata Jeske, Piotr Dacjusz Górski, Sylwester Bandura, Dawid Wolski, Wróżka Sonia, Halina Kazusek, Valentina, Agga Soyala. Kosmica TV jest też dostępna jako odrębny kanał w sieci kablowej UPC na kanale 866.

Źródło: Kosmica TV
Komentarze (12)KodKomentarze 1 - 10 z 12

wewe (wewe AT op.pl)
19:45
Osobiście najczęściej korzystam ze strony ezowymiar.pl mam tam kilka wróżek (Irmina, Sigita, Arwena) do których dzwonię w razie problemów i które zawsze są w stanie mi pomóc.

yogi
1:07
Wszystkim fanom tego kosmicznego badziewia mówię NIE DLA IDIOTÓW!!!

lennyhowmany
20:42
[cytat sithii]

nie większość tylko wszyscy
aż trudno uwierzyć, że jest u nas w kraju tylu debili chcących tam dzwonić i interes się kręci :/

sithii
20:35
cóż większość wróżbitów to zwykli oszuści wyciągający pieniądze itd
a później jest tak wierzyemy w bzdury a niektórych przpadkach oddajemy się na pastwę złych sił a finał zawsze jest taki sam tzn rachunek zawsze przyjdzie i to jeszcze tutaj niestety

widz
20:00
Super ! Na to czekałem.

Człowiek (minimaxi26 AT wp.pl)
19:32
Hokus pokus, czary mary
pierd...e ten kanał cały.
A że brzydko napisałem
wstyd pojawił się lecz tylko mały.

Dziadzisław
18:39
Za mało wróżbity Davida. Chciałbym by wezwał armię anielską do mojego życia!

srubunt (awebodzio AT interia.pl)
18:18
że to dziadostwo jeszcze nadaje,pewnie politycy tam dzwonią żeby się zapytać co robić;)

tancaen (donceys1 AT wp.pl)
16:09
"Dobra informacja dla fanów programów ezoterycznych. W lutym 2013 roku Kosmica TV zwiększa ilość programów na żywo emitowanych na antenie Mango24" to oni mają fanów ?

naebany bunny
15:53
Jak chceta Panowie ogladac, to musicie se zeza na Astre 23,5east zalozyc. Ja tam se zalozylem, ogladam i nie narzekam. To sie nazywa prawdziwa telewizja a nie tam jakies Trwam i tvn24. :) :)


Logowanie | Ustawienia | Strona główna
© 2004-2016 Priva.pl Sp. z o.o.