Multimedia Polska: Nowe kanały TV i nowe pakiety telewizji cyfrowej
Łukasz Szewczyk
Kategoria: Media, 4 lutego 2013, 12:51

Od lutego Multimedia Polska, drugi pod względem liczby klientów operator kablowy, wprowadził zmiany w ofercie telewizyjnej. Spółka zaoferowała nowym i obecnym klientom trzy nowe pakiety MiniBox, Super Box i MaxBox.

Dwa pierwsze pakiety to właściwie odpowiedniki dotychczasowych pakietów, choć ze zwiększoną liczbą kanałów, a trzeci pakiet - MaxBox to nowość. W pakiecie MiniBox za 49 zł dostępnych jest 78 programów (w tym 6 HD), czyli o 13 więcej niż w dotychczasowym Cyfrowym Basicu. O 13 kanałów więcej jest także w pakiecie SuperBox - 108 (w dotychczasowym Cyfrowym Komforcie było ich 95),w tym 9 HD w abonamencie 59 zł.W skład MiniBox weszło 127 kanałów, w tym 13 HD. Do MaxBox dołączono także trzy pakiety tematyczne: Dzieci, Film i Seriale oraz Sport. Kosz pakietu - 69 zł. W sumie oferta telewizji cyfrowej Multimediów poszerzona została o 13 kanałów: m.in. Ale Kino+ HD, TV Trwam, MTV Polska, MTV Rocks, Nat Geo Wild HD, TVP Info, TeleToon+, Comedy Central Family. Ponadto w ofercie dostępne są pakiety tematyczne oraz Premium: HD, FunClub, Filmbox Extra, Canal+, Canal+ HD, HBO HD Pack, Cinemax.

Pakiety można łączyć w paczki z pozostałymi usługami Multimedia Polska: internetem i telefonem. Za 100 zł miesięcznie otrzymamy pakiet SuperBox z Internet 30 Mb+ oraz telefonem w planie Optymalny. Największa paczka: MaxBox z nagrywarką PVR, Internet 60 Mb+ i telefonem kosztuje 120 zł miesięcznie. Dla bardziej oszczędnych atrakcyjna będzie paczka MiniBox z Internetem 12 Mb+ za 79 zł.

Warto przypomnieć, że z oferty Multimediów nie zniknie telewizja analogowa. Klienci, którzy nie chcą przejść na telewizję cyfrową nadal mają do wyboru trzy pakiety: Podstawowy, Rodzinny i Komfort. Nowa oferta telewizyjna to kolejna zmiana w Multimedia Polska. Spółka równolegle wprowadziła umowy bez limitów czasowych na usługę internetową w promocyjnych cenach. Operator rozważa również możliwość zaoferowania jeszcze w tym roku telefonii mobilnej.

Źródło: Multimedia Polska
Komentarze (35)KodKomentarze 1 - 10 z 35

młody (wiecho07300 AT gmail.com)
13:27
nie mam zamiaru się wymądrzać,ale Mm to najgorsze dziadostwo w kraju.Niektórzy MUSZĄ korzystać z tego zacofańca bo nie maja innego operatora!!!!!!!!!!!!!!!!

Panoramixxx
0:30
Oferta tylko dla nowych klientow,starych MM maja w czterech literach!

Niedowierek
20:25
czekam jeszcze na kanał disnej czanel

Niedowierek
20:18
Musimy chyba za strajkować w sprawie tv kablowej Multimedia w sprawie tych nowych pakietuw

Niedowierek
20:08
U mnie jest tak samo Ja mam dotychczasowy Cyfrowy komfort + pakiet Film i również z nowości mam dostęp tylko do Mango. a za nowe kanały w nowym pakiecie Max boks trzeba płacić. To jakaś masakra jutro zadzwonię do nich i się za pytam jak to jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

muchtar
8:22
Wycofali sie chyba z tej pseudo promocji bo informacja znikneła z ich strony.Poszli po rozum do głowy??????

art
12:34
@POL:
następny mądry, podpisz umowe na ten pakiet to bedziesz miał

art
12:32
@Fenixus:
Czlowieku skoro masz pakiet Cyfrowy komfort to z jaakiej racji chcesz korzystac z tych nowych pakietow i miec nowosci w sowjej ofercie? podpiszesz umowe na nowy pakiet to wtedy sie wtpowiadaj, wyraznie napisali pakiety minibox, superbox i maxbox- masz cyfrowy komfort wiec o co ci biega?

Luk333444 (konluk AT o2.pl)
19:48
Po pierwsze to są oferty ogólnopolskie a oferta lokalna jest dużo bardziej atrakcyjna. za 39 zł będzie można mieć superbox we wszystkich dużych miastach. Porównując verctrę do MM zdecydowanie MM wygrywa jakością a z UPC ceną.
Niestety MM nie inwestuje za bardzo w modernizację sieci poza większymi aglomeracjami co napisał już kolega wyżej.
Odpowiadając na komentarz odnośnie jakości internetu UPC to chyba są jakieś żarty. Pamiętam jak u kolegi sprawdzałem szybkość łącza upc i nie dochodziła nawet do połowy. Nie chwalę tu MM ale obiektywnie rzecz biorąc szybkość i jakość łącza zależy od tego jak stara jest sieć (światłiowód) i ile osób w danym momencie korzysta z pełni łącza. Można powiedzieć, że każda lokalizacja jest inna. Przecież technologicznie parametry i nawet urządzenia są takie same.
Nawiązując do innych wątków to czytajcie uważnie opis. Nie macie nowych kanałów bo nie migrowaliście do nowych pakietów. Będziecie mieć stary pakiet do momentu przejścia na nowy.

POL
10:09
JA TEZ MAM MAKSYMALNY PAKIET A NIE MAM ŻADNYCH Z TYCH KANAŁÓW JEŻELI TAK BĘDZIE NON STOP TO KWIETNIA PO MI SIĘ UMOWA KOŃCY PRZEJDZIE DO TELEWIZJI CN+


Logowanie | Ustawienia | Strona główna
© 2004-2016 Priva.pl Sp. z o.o.